KeçiFest, 26-28 Ağustos’ta İzmir’de düzenlenecek

Sanat ve performans festivali KeçiFest, 26-28 Ağustos tarihlerinde İzmir’in Pamucak Sahili’nde gerçekleştirilecek.

“Biat değil inat” sloganıyla 3’üncü kez yapılacak olan KeçiFest, 26-28 Ağustos tarihleri arasında tarihi ve doğal güzelliklerin birleştiği İzmir’in Efes Pamucak Sahili’nde yapılıyor. Festivale, 3 gün boyunca binlerce kampçı ve müzikseverin katılması bekleniyor.

Zülfü Livaneli ve Ercan Kesal’ın özel konukları arasında yer alacağı KeçiFest’in açılış günü olan 26 Ağustos Cuma günü, Pentagram, Moğollar, Perdenin Ardındakiler, Dedublüman, Sedef Sebüktekin ve Batu Akdeniz sahne alacak. KeçiFest, 27 Ağustos Cumartesi günü Hayko Cepkin, Yüksek Sadakat, Ozbi, Niyazi Koyuncu, Mavi Gri, Mengene ve Erol Bayrakoğlu konserleri ile devam ederken, 28 Ağustos Pazar günü Feridun Düzağaç, REDD, Bulutsuzluk Özlemi, Şanışer & Sokrat ST, Aylin Aslım ve The Madcap konserleriyle son bulacak.

Kısa süreliğine “bir bilet alana bir bedava”

Festival katılımcıları, Efes Pamucak Sahili’nde müzik edebiyat, sinema, tiyatro, sahne performansları, stand up gösterileri, yoga, dans, heykel, pandomim, seramik, oyun ve söyleşilerle dolu günler geçirecek. Bubilet ve Biletix üzerinden satışa sunulan festival biletlerinde kısa bir süreliğine 1 alana 1 bedava kampanyasından yararlanmak mümkün.

KeçiFest’in sahnesi Odeon, etkinlik çadırı Celsus ve festival alanı Agora olarak belirlendi.

Kapı açılışının saat 12.00 olarak planlandığı festival alanında yiyecek ve içecek standları gün boyu hizmet verecek. Katılımcıların yiyecek, içecek, ilaç, parfüm, böcek ilacı ve 100 ml’den büyük kozmetik ürünler getirmesinin yasak olduğu festival alanında katılımcılara bilet sınıfına göre bileklikler takılacak. Alan görevlileri, sağlık personelleri ve güvenlik görevlileri festival süresince her an hazır bulunacaklar.

FESTİVAL PROGRAMI

26 Ağustos Cuma 
Pentagram
Moğollar
Perdenin Ardındakiler
Dedublüman
Sedef Sebüktekin 
Batu Akdeniz 


27 Ağustos Cumartesi 
Hayko Cepkin
Yüksek Sadakat
Ozbi
Niyazi Koyuncu
Mavi Gri
Mengene 
Erol Bayrakoğlu 

28 Ağustos Pazar 
Feridun Düzağaç
REDD
Bulutsuzluk Özlemi
Şanışer & Sokrat ST
Aylin Aslım 
The Madcap